Checkout
Special Offers
Confirmation
Kupujesz webinar o poczuciu własnej wartości
Wypełnij formularz
Kupując webinar otrzymujesz:
Czy warto?
Bardzo to wszystko ciekawe!

Ogromnie dużo rzeczy do przetrawienia Aż sobie puszczę później od początku, bo dużo rzeczy wywołało u mnie takie „WOW to ciekawe, trzeba przetestować” i już czuję, że część mi umknęła.

Ania
Kwintesencja wychowania

Kupiłam, posłuchałam i jak dla mnie to kwintesencja wychowania. Najważniejsze to zaakceptować emocje.

Gosia
Konkretne przykłady

Proste, konkretne przykłady. Jak zawsze bardzo wartościowe wskazówki.

Ola

Congrats! Discount Applied!

Fill in the form so that you don't miss out on this amazing offer!

$10 OFF

Niczym nie ryzykujesz! Masz 7 dni na zmianę zdania. Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań - oddajemy całą kasę.

1
Zamówienie
Wypełnij formularz
1
Webinar: Jak w prosty sposób wzmacniać w dziecku poczucie własnej wartości?
Webinar: Jak w prosty sposób wzmacniać w dziecku poczucie własnej wartości? × 1
129,00 
Kwota 129,00 
Łącznie 129,00  (zawiera 24,12  23% VAT)

Informacje

Zamówienie

Produkt
Łącznie
1
Webinar: Jak w prosty sposób wzmacniać w dziecku poczucie własnej wartości?
Webinar: Jak w prosty sposób wzmacniać w dziecku poczucie własnej wartości? × 1
129,00 
Kwota 129,00 
Łącznie 129,00  (zawiera 24,12  23% VAT)

Płatność

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Nie przechowujemy informacji na temat Twojej karty płatniczej.

 • Przekierujemy Cię na stronę wprowadzenia kodu BLIK.

  Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; więcej Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.
  Płacąc akceptujesz "Zasady płatności PayU".
  Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 186. więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
  Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności.
  Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce prywatności PayU

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Dostęp otrzymujesz od razu po złożeniu zamówienia
Copyright 2021. All rights reserved